| nfs10 a întrebat:

Cum imi merge test drive unlimited pe 1 gb ram; placa video Intel gma 3100 256 mb mb support 2.0v sharder pixel (400mhz); procesor pentium D(DUAL CORE)2.8 ghz(4 mb) nu vreau raspunsuri din alea cu uitate pe games debate vreau raspuns clar de la voi! dau funda! ajutati-ma si pe mine va rog nu ma intereseaza sa imi mearga bine la high ma intereseaza la low si la medium! DAU FUNDA! si vreau sa imi ziceti cum imi merge

nu vreau raspunsuri cu:o sa-ti mearga! vreau sa imi spuneti cum o sa-mi mearga! va rog ajutati-ma cu cat mai multe raspunsuri! DAU FUNDA!

20 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cu greu, cu greu, cu greu, cu greu, cu greu, asta daca o sa ai noroc SA iti mearga. Nah, multe raspunsuri! Nu era mai simplu sa il instalezi si gata?

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Offf mai kodrutz nu mai raspunde cum te taie capul mai!winking

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

O sa iti mearga super, minim 100 fps! Asa e mai bine?

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Hai iesi de aici baaaa!tongue

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Bine, nah, 75. Better?

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Ba ia mai du-te-n mata

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Nu pot, dar o sa vina maica-mea de paste pe la mine. Ai grija ca in viata reala risti sa ti-o iei peste botic cind te astepti mai putin, daca te comporti tot in halul asta.
Uite, ca sa fiu bunul samaritean pina la capat - http://www.youtube.com/watch?v=6bTgQLtZ_8Y

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

In fine mai! am vazut video-ul acesta

| nfs10 explică (pentru nfs10):

Mai kodrutz dar nfs undercover cum imi merge? unul tot de pe TPU mi-a spus ca o sa-mi mearga la perfectie la low tu cum zici ca o sa-mi mearga?

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Asa, ai citit si comentariul autorului, da? Omul zice fix ce ziceam si eu... merge de parca sta.

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Undercover e o timpenie de joc, mie unul imi mergea pe High cam innecat, iar cind i-am bagat FSAA si AF a inceput sa se miste fluent, desi ar fi trebuit sa fie invers. Cine spune ca un joc ca Undercover merge la perfectie pe o placa onboard foarte slaba fie e idiot, fie e idiot. Cu putin noroc, o sa iti mearga acceptabil cu detaliile pe low (e optimizat cu picioarele jocul, fata de alte NFS-uri care sint jos palaria din punctul asta de vedere).

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Dar nfs carbon si gta samp si fifa 10? cum imi merge?

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Instaleaza-le si o sa vezi. Ce nu intelegi cind zic ca placa aia e FOARTE slaba? De multe ori producatorii nu ofera suport pentru astea onboard nu neaparat ca nu ar merge deloc, ci fiindca au si ei afacerile lor cu producatorii de hardware. Crysis 3 crezi ca nu puteau sa il faca sa mearga pe placi DX 10? E de-a dreptul ridicol ca pe GT 630 cu GDDR3 sa mear... sa se tiriie Crysis 3, iar pe un HD 4870, care sterge pe jos cu 630-ul in orice situatie, sa nu porneasca deloc, fiindca e placa DX 10, nu DX 11. SAMP probabil o sa mearga chiar binisor, daca nu ma insel e bazat pe GTA 3, care nu are cerinte deloc fantastice.

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Ma dar samp si nfs carbon imi merg la perfectie

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Perfectie = detalii la max, FSAA si AF la max. De curiozitate, la ce rezolutie le joci?

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Max

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Maxima

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Iar asta inseamna 640X480 sau 2560X1600?

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

2560X1600 frt ce pui intrebari din astea

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Pai tu crezi ca eu ghicesc ce rezolutie are monitorul tau si la ce rezolutie joci? Nu sint ruda cu muma omida, imi pare rau sa te dezamagesc...