| DragosTR a întrebat:

Cum dau ignor pe messenger?Funda!

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Buna, dai click dreapta pe numele respectiv, dai delete, apoi intrii la adresbook, il stergi tot asa si de acolo, si apoi mergi acolo sus la "messenger, ignore list", intrii, dai add, apoi bagi id-ul si dai "apply si ok"

2 răspunsuri:
| PulbereDeStea a răspuns:

Cand cineva iti scrie pe mess si u nu il ai in lista iti apare sus in dreapta add sau ignor si dai ignor

| lulu5426 a răspuns:

Deci daca vrea sa iti dea add la lista lui/ei ii dai ''don't allow this person...bla-bla-bla...'',daca iti zice ceva faci ce a zis Mona, iar daca il ai in lista il stergi ii dau block/ignore. sper ca te-am ajutat,.