| MihaelaSorina a întrebat:

Cum dau ignor la o persoana de pe messenger?

Răspuns Câştigător
| pioneeraudio a răspuns:

Simplu:
deschizi o conversatie cu persoana careia vrei sa-i dai ignore.
2:dai click dreapta pe persoana din lista apoi delete
3: in conversatie iti vor aparea doua butoane: add si ignore.
de aici apesi ignore si finish

7 răspunsuri:
| Alejandra4785 a răspuns:

Da-i pe id apesi pe mouse in partea dreapta si vezi ca o sa scrie detete nu stiu cum dai acolo si gata dupa aia cauti id la ignor si mai dai o data si gata e stearsa de tot sper ca te-am ajutat funda kiss

| Elvina a răspuns:

Mai bine o stergi, dai shift si delete si gata. Bafta!

| MiKutzelu34546 a răspuns:

Sus in bara scrie Messenger--->>Preferences---->>>Ignore List--->>Ignore only the people below---->>>ADD--->>si scrii ID'ul celui care vrei sa ii dai ignorbig grin FUNDA!?

| CostyBoss123 a răspuns:

Dai dublu click pe persoana dorita dupa ii dai delete si dai ignore usser
Funda?

| ionut2424 a răspuns:

Click dreapta pe persoana, ii dai delete, si dupa ce ii dai delete iti apare la adress book, ii dai dublu click pe persoana respectiva care ai sters-o, si dupa aceea iti apare ignore.si gata

| NoHope10 a răspuns:

Il stergi. Apoi cauti la adress book. Undeva sus ar trebui sa scrie "add user" sau "ignore user".Dai click pe ignore user big grin

| PufiCao a răspuns:

Stergi din lista persoana la care vrei sa-i dai ignore, apoi te duci la messenger de sus, dupa Preferences/Ignore list/add, scrii id-ul persoanei respective dupa Apply/Ok.
Gata!