| HarMonyy a întrebat:

Cum dau TAG pe facebook la o persoana adaugata recent? Dau funda!big grin

Răspuns Câştigător
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

De exemplu tu postezi o imagine cu un prieten da? Bun, Dai pe fotografie si o sa-ti apra pe tot ecranu jos ai niste butonashe like share si TAG dai pe tag apesi pe fata ta si scrii acolo Gheorghe Vasile si dai done tagging tot de jos funda?

| HarMonyy explică (pentru costyflamebossulbossilor34):

Dar intr'un comentariu? Pe persoana aceea o cheama Emilia, Si daca i scriu tot numele, nu imi apare.sad Doar 3 pagini.

| costyflamebossulbossilor34 a răspuns (pentru HarMonyy):

Intr-un comentariu nu poti da tag. Daca in fotografie iti apaare mai mult de 4 persoane te uiti dupa prietena ta, si ai click