| LastMimzy a întrebat:

Buna,daca este un grup inchis pe facebook iar dupa o anumita perioada de timp mai este adaugata o persoana aceasta poate sa vada postarile anterioare din grup?

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Desigur, poate sa vada toate postarile, dintoti anii. insa poti seta cine si ce sa vada/nu vada atunci cand faci postari
in cadrul postarii in coltul de sum numele postarii este o sagetuta in jos cu meniul: public, friends, custom. selectezi custom/dont share this with si introduci numele. persoana trebuie sa fie prima data in grup, apoi cauti postarile pe care nu vrei sa le vada si faci cum am scris mai sus. revin-o daca trebuie sa traduc

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna. E normal sa le poate vedea odata ce face parte din grup, nu are relevanta ca a fost adauga dupa ce s-a postat, e la fel ca si cum ai da accept unei cereri de prietenie, si acea persoana iti poate vedea postarile de pe profilul tau.

| Medema a răspuns:

Cu siguranta.zic din proprie experienta

| LTAA a răspuns:

Da.