| simplegirl2 a întrebat:

Cum descarci muzica de pe Youtube pe iPhone 6 fara o aplicatie anume? apoi sa o ai in tel

Răspuns Câştigător
| AlYouNeedToKnow a răspuns:

Nu poți. Descarcă IMusic și poți sa adaugi câte piese vrei intr-un playlist și le poți asculta fără sa folosești internet oriunde. Te rog fund

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Instalezi în mozilla extensii - videodownloadhelper sau downloadmaster.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste IMusic

| Alexand3ru1 a răspuns:

Nu prea se poate.
Doar pe konvector mp 3.
Daca nu merge cu konvector, vezi cu Imusic.

| Alexandru_Ionuț_1998_XVpG a răspuns:

Ba da poti dar e mai complicat copiezi link-ul de la melodie si o descarci de pe google scrii konvector mp3 dai pe primul care iti apare lipesti link-ul de la melodie acolo si gata

| AlYouNeedToKnow a răspuns (pentru Alexandru_Ionuț_1998_XVpG):

Nu poți sa faci chestia asta pe iPhone. Am încercat.