| babachis a întrebat:

Cum deschid o arhiva cu parola
cu ce program o pot deschide (da un program care sa actioneze repede)
funda!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca nu stii parola la arhiva nu poti sa o deschizi cu nici un program! si tu mai vrei si REPEDE! happy

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Boss vezi ca sunt cateva programe dar dureaza mult fratelo.si nu ma refer la ore ci la zile

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Parola nu o ştim noi ci persoana care a făcut acel folder.Am păţit şi eu aşa, dar nu am avut cum să rezolv această problemă şi am căutat alt folder creat de altcineva şi care nu avea parolă.