| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Cum dezinstalez un joc care nu are unistall am intrat si in control panel si nu apare nici acolo
Cum fac?

3 răspunsuri:
| ToX1k a răspuns:

Dai pe control palel si dupa este o icoana sub care scrie Add or remove programs. Dupa acea cauti programul intalat si dai pe el
Alolo va scrie Unistal
Bafta

Elianna
| Elianna a răspuns:

Îi dai un search si unde apare, îl marchezi şi îi dai delete (dacă te lasă!).

| Cirus a răspuns:

Ca sa eviti posibilele probleme mai tarziu, te sfatuiesc sa folosesti Revo uninstaller. cu acest program pot isterge definitiv un program, un joc, un executabil, instalat, inclusiv cu asa zisele fisiere ramase ( in registrii). astfel stergi absolut tot, si nu vei avea probleme mai tarziu de la umplerea de" gunoaie"
succes happy