| stardollsuperr a întrebat:

Cum editez asa o poza https://www.facebook.com/....../photo.php ce program si explicati-mi cum

3 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

In primul rand trebuie sa inveti cum sa copiezi linkul la o inagine.

| stardollsuperr explică (pentru Borderline):

Vezi-ti de trebuie daca nu sti cum se editeaza lasa-ma ce te bagi unde nu-ti fierbe ooala eu am pus intrebare cum editez pozele nu sa ma inveti tu cum copiez linkul

| Borderline a răspuns (pentru stardollsuperr):

Am zis eu ca nu stiu cum se editeaza? Ai pus intrebarea "Cum editez asa o poza " nu "Cum editez pozele", Iti spun cum le editezi, cu photoshop sau alt progam de editat poze.