| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac yang din pescuit metin2?

3 răspunsuri:
| DovleacTurbat a răspuns:

Pe ce server?
Urmărește piața, in funcție de server (peștii mici puteau fi depozitați și folosiți la eveniment de pescuit), restul peștilor ii spargi. Din ei (dacă ai noroc) primești oase de peste și scoică. Osul se vinde ca upgrade, iar scoică, o poți vinde și pe ea ca upgrade sau daca te simți norocos, o poți sparge. Daca ai noroc vei primi o perlă, dacă nu, vei primi bucata de piatra (nesemnificativă) sau nimic.

| BeingSelfless a răspuns:

Din câte îmi amintesc, ce prinzi, faci un shop, și vinzi ce vrei; mai ales perlele, sunt foarte căutate.

| BeingSelfless a răspuns:

Ce server folosești?
Poate aș fi interesat și eu! big grin