| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac bani pe lady popular? Dar puncte? Cum ajung la alt level?

2 răspunsuri:
| l1feincolor a răspuns:

Pai,.joci in fiecare zi joculetele acelea si castigi bani si puncte. Mai primesti si de la iubit,.iar la level,. trebuie sa te duci la scopurile tale si sa faci ce-ti cere. Sper ca te-am ajutat happy

| andreea9599 a răspuns:

Pe lady popular faci bani de la iubit care iti creste banii si punctele in functie de lv... iubitul poti sa-l faci de la lv 1...lv le treci facand sopurile care ti le care