| stelistustelistusteaua a întrebat:

Cum fac ca pe mess sa imi apara numele, nu id celor pe care ii am in lista?

4 răspunsuri:
| NuStiuDeCe a răspuns:

Click unde scrie messenger, preferences, appearance si acolo ai 2 optiuni nick name or first and last name, sau yahoo id happy cu placere

| stelistustelistusteaua explică (pentru NuStiuDeCe):

Nu merge cum zici tu, oricum aveam setat ce ai zis. Deci eu vreau sa imi apara in lista numele, nu id prietenilor.

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru stelistustelistusteaua):

O sa iti apara ori ID lor ori numele pe care si lau pus ei pe yahoo ca si nume happy degeaba il cheama pe un prieten de al tau Ion Gheorghe de exemplu daca el si-a pus la nume Terminator Batman happy mai inteles?

| NuStiuDeCe a răspuns (pentru NuStiuDeCe):

*daca el si-a pus* scuze big grinbig grin