| Dragutsery a întrebat:

as vrea sa-mi schimb numele de pe mess. Cum pot face asta? Adica daca imi schimb numele, sa apara numele nou si in lista prietenilor. Funda

Răspuns Câştigător
| IonescuOnutza1986 a răspuns:

Da click pe imaginea care o ai ca avatar=>contact details si scrii acolo ce denumire vrei sa ai, id-ul va ramane acelasi, dar in lista prietenilor, profil etc va aparea numele pe care l-ai scris acolo, dar cand vrea un prieten sa te adauge in lista trebuie sa-i spui id-ul initial.

1 răspuns:
| Pissicuts a răspuns:

Tu ti-l poti schimba, dar trebuie dupa aceea sa trimiti numele tau, intregii liste! Dai click unde iti schimbi poza, si al doilea punct unde scrie Contact Details, acolo dai click si iti schimbi numele.