| UnMuzician a întrebat:

Cum fac la misterul crimei 8 dupa ce ridics statuia >aia?

3 răspunsuri:
| cristina7005 a răspuns:

Dupa ce ai ridicat piatra aia trebuie sa folosesti o pietricica gasita pe langa masina si sa desenezi un cerc mare pe piatra. Dupa aceea trebuie sa iti iei ochelerii cu raze X si sa iei cele 2 pietre (una cu jum. cerc si alta cu jum. patrat) dupa asta nici eu nu stiu cum sa mai fac.

| andrusca1996 a răspuns:

Http://www.clix-cents.com/? ref=andrusca1996 faci bani pentru clickuri

| Mihailescu_Andi_1993 a răspuns:

Pai cum a spus si cristina7005 dupa pe jos scrie in engleza ordinea asta aripi inima picioare maini si ochi dupa nici eu nu stiu dar un prieten a facut jocu si demonu e aia egipteanca.