| Claudiu44 a întrebat:

Cum fac magie la metin2 ro pentru ca am vazut pe uni de lvl 5 si din sabie iesia ceva albastru si eu am 10 si nu stiu cum cine ma ajuta funda

Răspuns Câştigător
| IQOnly a răspuns:

Mergi la maestrii, sunt niste gardieni care stau la una dintre intrarile in oras si trebuie sa sclipeasca o sagetica asupra lor si dai pe fel de magii vrei sa ai. Daca ai vreo nelamurire trimite-mi mesaj.

3 răspunsuri:
| tauretee a răspuns:

Lasate de metin iti zic de acum o sa devi obsedat ca restul colegilor mei acest joc e un "drog" nu te apuca de el

| Zodiacul a răspuns:

Pai du-te in oras si undeva in partea stanga sunt niste gardieni! De la ei iti poti lua vrajile! Aceste vraji le poti lua de la lvl 5! Funda?

| catalinalbi a răspuns:

Am lv 16 si nu apare nicio sageata la niciun invatator