| CarlosBogdan17 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti si mie de unde sa iau lectii din clasa a 5a si de a 6a la matematica si imi trebuie la dosar ca ne-a pus sa facem lectii pe coala si sa le punem la dosar va rog frumos ajutati-ma daca se poate cu 6 7 lectii. Multumesc mult dau fuda!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| XxBalonasheeXx a răspuns:

Imi dai funda?

4 răspunsuri:
| CarlosBogdan17 explică:

Tiam dat fuda pentru ca nu am avut ce sa fac! :*

| xanadu a răspuns:

Lectii de matematica gimnaziu gasesti in aplicatia pentru telefoane de pe siteul http://www.edu10.ro/mate10-gimnaziu.html

Aici gasesti lectii si la alte materii www.edu10.ro