| drigu a întrebat:

Cum fac sa imi mearga minecraft pe Acer Emachines E732G?

Răspuns Câştigător
| Flotzone a răspuns:

Super tare. Am gasit un link foarte bun cu toate driverele incearca: http://www.driverstools.com/......windows-7/

3 răspunsuri:
| Flotzone a răspuns:

1.Asigura-te ca ai jocul bun 2.Iti recomand sa iti dai update la java sau sa il instalezi 3. Pune toate driverele noi pentru placa video(lege) si de baza 4.Instaleaza Directx 9 sau 11 depinde de windows 5.Asigura-te ca ai destul spatiu pe C: (deoarece aici se instaleaza) 6. Instaleaza si Have Fun! big grin

| drigu explică (pentru Flotzone):

Treaba e ca pc-ul meu are placa video intergrata, si asta cred ca,, conteaza....Si daca stii un link bun pentru descarcare...ca eu nu prea stiu

| TeIntrebsieu a răspuns:

Ai windows 7 cred?
Asa a patit si un prieten de-al meu avea windows xp si cand si-a bagat 7 nu putea seta placa video pe open GL.
Spune-mi ce problema ai ca sa te pot ajuta.