| ProGameStar a întrebat:

Cum fac sa imi schimbe switchbot mai repede Bonusurile de pe iteme ajutati-ma va rog frumos Dau Funda+vot plizzz! Id-foltutmarian55! va rog frumos

1 răspuns:
| ali17 a răspuns:

Nu poţi face absolut nimic, trebuie doar să ai răbdare şi să aştepţi până intră, îţi zic din proprie experienţă... şi eu am folosit pe serverele private şi chiar nu există absolut niciun truc/şmecherie care să facă să intre bonusurile mai repede, asta nu ţine de switch-bot, rata de succes a bonusurilor ţine de sever. Dacă serverul nu are o rată mare de succes a bonusurilor nu trebuie să faci nimic altceva decât să ai răbdare şi să aştepţi.
Succes!