| AnneGirl a întrebat:

Cum fac sa îmi vadă mai mulți oameni postările de pe yt? Am canalul de aproape o luna, 3 video-uri( prezentare, daily vlog si un challenge) am pana acum 16 abonați.

5 răspunsuri:
| Tiger7777 a răspuns:

Cumpara o promovare de la un Youtuber mare, costa in jur de 20 euro si functioneaza iti aduce cel putin 1000-2000 de abonati, incearca la un Youtuber mare... Da share pe Facebook la videoclipuri, spune-le tuturor prietenilor sa intre

| CPAElites a răspuns:

Trebuie sa faci videoclipurile cat mai calitative.
Contreaza foarte mult sunetul audio ( iti trebuie microfon bun ), eu nici nu ma uit la videoclipurile care au sunetul de parca se aude din canal.

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Poate asta te ajuta: http://technologywebbrowsing.wordpress.com/......e-youtube/

PS. nu te astepta la o explozie de abonati cu doar 3 videoclipuri intr-o luna.

| William a răspuns:

Posteaza mai multe video-uri.

| Z0rr0 a răspuns:

Promovari și share tine cont