| ZKruspe_Simone_1997 a întrebat:

Cum aş putea face mai mulți abonați pentru canalul meu?

Răspuns Câştigător
| oprescudorin11 a răspuns:

Practica este deja standardizata. Adica, faci o lista cu toti prietenii si cunostintele, apoi ii apelezi pe rand, vei convinge pe cativa, aceeia au alti 100 de prieteni cunostinte. Sper ca ai inteles. In final o sa te alegi cu cateva sute care te vor propaga mai departe.
Eu am invatat asta de la o firma celebra, la niste cursuri.
Iti trebuie tupeu, putere de convingere, putere de motivare (explicand avantajele si pentru abonati a proiectului tau!). Iti mai trebuie perseverenta, echilibru psihic, respect si pentru pareri contrarii, imaginatie). Succes!
Si mai ales sa incepi!

2 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Si aduna-ti oameni de CERTA valoare in preajma!
Merci de aprecierea ta sau de lasarea hotararii in seama computerului.

| Gonrax a răspuns:

Calitate, nu cantitate.
Adică pui 2-3 videouri la o săptămână dacă vrei, dar să fie calumea, nu 5 pe zi și să fie nasoale.