| user123456789 a întrebat:

Cum fac sa mearga mai repede si mai bine jocul Euro Truck Simulator 2 adica sa nu mearga sacadat?
PC-ul meu : Windows 7 Home Premium
Intel(R) Celeron(R) CPU B800 @ 1. 50GHz
2GB RAM
64Bit

si imi puteti da niste setari bune pentru volan tot pentru acest joc? Volanul meu este Serioux SRXW-02V

Funda!

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Un alt pc cu performante mai mari ar rezolva problema, incearca ceva cu 4 gb ram ddr 3 placa video ceva de 1024 mb procesor un 1.8 quad core sau dual core si un HDD de 500 gb si ai un pc de euro truck simulator il vede cu ochii inchisi

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Poate pe ALT Pc, dar pe acesta NU vei reuşi, deoarece NU îndeplineşte cerinţele MINIME!

Cerinte de sistem Euro Truck Simulator 2 :

Minimum System Requirements

OS: Windows XP, Vista or Windows 7
CPU: 2.0 GHz Core 2 Duo or AMD Athlon processor
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB free disk space
Graphics: 256 MB Graphics Memory Nvidia GeForce 86xx or similar AMD/ATI
Sound Card: DirectX 9 Compatible
DirectX: Version 9

Recommended System Requirements

OS: Windows XP, Vista or Windows 7
CPU: 3.2 GHz Core 2 Duo or AMD Athlon processor
RAM: 2 GB
HDD: 2 GB free disk space
Graphics: 512 MB Graphics Memory Nvidia GeForce 9800 GT or similar ATI/AMD
Sound Card: DirectX 9 Compatible
DirectX: Version 9

SURSA : http://yougames.ro/......tor-2.html

| Me2 a răspuns:

Daca n-ai placa video va merge sacadat
Eu banuiesc ca placa ta video e integrata, e slaba si n-ai sanse sa-l joci fara sa sacadeze, chiar si cu detaliile la low

| andysmecherul a răspuns:

Ai calculatorul pe 64bit de aia nu merge pentru euro tuck 2 iti trebuie 32bit!
am si eu un calculator cu 2gb ram procesor 1. 6ghz 32 bit si imi merge perfect!