| nikname a întrebat:

Intel core 2 2GHz, 2 Gb Ram, Windows 7 Home Premium Sp1, Nvidia Geforce 210 1Gb Euro truck simulator 2 ruleaza sacadat de ce?

3 răspunsuri:
| Mafiotu007 a răspuns:

Pc tau e decent, deci ar trebui sa iti mearga destul de bine truck simulator 2.
Incearca sa stergi programele nefolositoare, pentru ca alea dauneaza cel mai mult.Cand incepi sa joci, iesi din toate programele care sunt folosite in acel moment in care te joci.

Poti sa reinstalezi windowsu daca nu te pricepi sa dezinstalezi programele.Du-te la cineva sa ti-l faca.

Sau, daca ai drivere nVIDIA, click dreapta pe desktop, manage 3d settings, dai mai jos si dai la vertical sync pe force off.Ala ar trebui sa iti imbunatateasca fps-urile cu 40.Succes!

| Emper a răspuns:

Pune-l pe low, si incearca sa joci din afara camionului, si inca ceva, pe desktop apasa click dreapta, nVIDIA, si ceva cu 3d, apoi dai pe best performance. Asta o sa se vada mai prost si o sa mearga mai bine. Dar daca vrei full performance, apasa click dreapta pe computer => properties => advanced system settings (in stanga) => advanced => dai pe primul settings de la performance => ajust for best performance. O sa arate mai prost dar ajuta la fps. Sper ca te-am ajutatbig grin

| frederyc a răspuns:

Placa video e ''slabuta'' sad