| SkittlesNuMaiTrecePeAici a întrebat:

Cum fac sa-mi apara albumul "Fotografii de perete" pe Facebook? Caci eu nu il am straight face

3 răspunsuri:
| Bobo03 a răspuns:

Scuze ca nu am un raspuns la intrebarea ta dar am vazut ca ai ceva funde si ma gandeam ca poate stii cum se numeste melodia din acest video http://www.youtube.com/watch?v=cgm2kxBe4nw&feature=feedwll&list=WL plz urgent am nevoie de ea mulltumesc anticipat :X

| SkittlesNuMaiTrecePeAici explică (pentru Bobo03):

Buna
N-am nici cea mai vaga idee, n-am auzit nimic.

Sper ca te-am ajutat happy

| Bobo03 a răspuns:

Hey te rog lasa'mi si mie id-ul tau dau dai add la copilscapatdelacasadepufuleti@yahoo.com te rog