| gaabitaa95 a întrebat:

Nu-mi apare albumul"fotografii de perete" pe facebook cand intru de la altcineva.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta pentru ca ai facut setarea sa il vezi numai tu ca si titular de cont sau doar prietenii iar in cazul in care intri de la altcineva pe care nu il ai in lista de prieteni e normal sa nu il vezi

| Atechan a răspuns:

Da, asa e normal. nici mie nu imi apare de la altcineva pentru ca acel album este facut doar ca sa vezi ce fotografii ai avut big grin bafta!

| gaabitaa95 explică:

@ate1995:dar la alte persoane pot vedea albumul
@kenu:la albumul asta nu se poate modifica cine poate sa-l vada, ci doar fiecare poza in parte