| MyLovee a întrebat:

Cum fac sa-mi fac Sims-ul sa fie Vampir sau varcolac?

Răspuns Câştigător
| Tifftiff a răspuns:

Buna, ca simsii tai sa devina varcolaci trebuie sa fie muscati de un caine care apare noaptea prin fata casei, are ochii galbeni stralucitori.Ca sa te vindeci trebuie sa cumperi o licoare de la batrana aceea in portocaliu.Si trebuie sa ai Sims 2 Pets.
Iar ca sa-i faci vampiri,trebuie sa se imprieteneasca cu un vampir, pe care ii gasesti prin fata cluburilor cu nume mai infricosatoare, si ca sa-ti dai seama ca este un vampir, acestia au pielea gri si de obicei tin mana in fata gurii.Ca sa-i vindeci, trebuie sa cumperi o licoare tot la batrana aceea. Pentru asta trebuie sa ai Sims 2 Nightlife.
Succes big grin

1 răspuns:
| MyLovee explică:

Rainbow am o intrebare,mi-am facut prietena cu un vampir, m-am casatorit cu ea, si eu tot nu m-am facut vampir.Deci ce fac, ca sa ajung vampir? Mersi mult daca-mi poti raspunde la aceasta la intrebare