| Sufl3TzelRănith a întrebat:

Cum fac sa plang la comanda dar fara sa ma gandesc la ceva trist sau sa ma uit intr-un punct fix (nu functioneaza)a si fara menta ca ma ustura sad. Asa ca actorii. Dau funda si vot la cei care imi raspund. Ms anticipat kiss
P. S: stiu ca nu e categoria buna

3 răspunsuri:
| adutzz a răspuns:

Nu clipi, peste cateva clipe ochii tai vor deveni rosii si lacrimile vor iesi singure

| LoQSkrYpt a răspuns:

1.buna asta este chestie de actorie e greu sa explic dar trebuie sa inchizi ochi 10 sec si dupa impingi aer pe nas si-o sa incepi sa plangi
2.ti ochi deschisi pana iti vine sa plangi
3. te uiti la ceva foarte luminos EXEMPLU:Soare

Funda Plzzz!

| xTrixii a răspuns:

Poti daca e ceva care da lumina [Bec, Neon, Soare] uita`te la el si vei plagi straight face