| anonim_4396 a întrebat:

Buna :]
Cum pot plange la comanda? Vreau sa plang cum fac actorii, adica in adevaratul sens al cuvantului, nu sa imi dea putin lacrimile. ^^

Multumesc big grin.

Ps: Nu imi vine sa plang daca ma gandesc la ceva trist, mai ales daca imi inchipui.

8 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

Cheama-l pe nesuferitu sa iti dea o palma laughing

| Roxxette a răspuns:

Pai uite-te la ceva care te face sa razi foarte tare sau pune pe cineva sa te faca sa razi pana iti dau lacrimile laughing))

| JulietteJokes a răspuns:

Pai incearca sa fii concentrata pe sentimentul de tristete stau cca 10 secunde posomorat coboara buzele pune mainele la ochi si plangi tehnica mea ps sunt actrita la teatru de dama deci plang mereu

| Solovey a răspuns:

Trebuie sa poti asa ceva nu orice om poate. Spre exemplu am oarte mult talent de actorie.Si eu pling cind vreai eu la comanda chiar lacrimi curg. Char daca nu sunt trist sunt vesel.Pling asa vreo 5 sec (cit vreau eu) si dupa aia incep sa rid. Apropo sunt baiat.Asa ca nu conteaza genul la actorie happy. Funda? si apropo joci metin 2?

| Ballet a răspuns (pentru Solovey):

Nu joc Metin laughing

| Solovey a răspuns (pentru Ballet):

Si nu te ride ca o...

| Ballet a răspuns (pentru Solovey):

Se vede ce artist esti din cum vorbesti.

| BiBi15 a răspuns:

Pai nu prea imi dau seama, gandeste-te intens ca trebuie sa plangi de exemplu sa obtii ceva, nu stiu gandeste-te ca a murit baiatul pe care il iubesti intens de tot si sper ca vei reusii! BAFTA:*