| Black00 a întrebat:

Cum fac sa sterg jocurile.de ex fifa 07 si talisman.nu ma lasa sa le sterg si ocupa o gramada de spatiu 3.000.000 mo.si alte chestii pe care nu le pot sterge...HELP!

7 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Incearca din "Add or Remove Programs" de aici le poti dezinstala.Si nu vor mai ocupa spatiu degeaba.

Bafta!

| Black00 explică:

Api asta e chestia nu ma lasa laughing

| Magnifico a răspuns (pentru Black00):

Ce ar fi daca ai sterge folderele cu jocurile mai intai apoi dai acolo.

| Generation22 a răspuns:

Doamne voi nu ganditi? laughing daca e imaginea ISO bagata in daemoon tools normal ca nu merge sa il stergi deoarece ruleaza in daemoon tools

| danielutzudani a răspuns (pentru Generation22):

Exact!

| Black00 explică:

Asa...si cum fac?

| Black00 explică:

Deci ma ajutati?