| Black00 a întrebat:

De ce nu pot sterge anumite jocuri, prigrame din pc care ocupa muult spatiu..stiu unde dau sa sterg...dau stergere apare fereastra si dupa dispate si am peste 3.000. 000MO ocupat doar de fifa07 si restulchatterbox angry HELP DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Incearca sa le si dezinstalezi intri in My Computer si dai "Add or Remove Programs" si dai "Remove" asa nu iti vor mai ocupa memorie.

Bafta!

| Black00 explică:

laughing)) mah nu ma lasa pc sa le sterg..citeste atent ce am scris waiting daca nu stii nu raspunde frustrated