| horohai a întrebat:

Help, nu mai am spatiu in calculator in C ce pot sterge? multumesc

Răspuns Câştigător
| nutepriveste21 a răspuns:

Mai intai mergi la start\accesorii\instrumente de sistem\curatare disc si dai si stergerea punctelor de restaurare. Vezi ce programe nu folosesti si dezinstaleazale din panoul de control, baga un program de scanat hdd-ul si vezi pe unde sau mai adunat fisiere neimportante(prin c\document\etc) si mai ales fa tot posibilul pe viitor sa maresti partitia cu sistemul de operare. In nici un caz aici nu bagi filme, muzica, jocuri, pentru ele folosesti alte locatii.

1 răspuns:
| abalanesti a răspuns:

Descarca ccleaner sau dai clik dreapta pe "c" dai properties si dai Disk Cleanup