| QuestionNr1 a întrebat:

Cum fac screen-shot-uri (print screen) pe PC? Ce cominatie de butoane trebuie sa apas si ce trebuie sa fac? Multumesc, iar cel mai bun raspuns ia funda.

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Apesi pe butonul print screen, dupa care intri in paint si dai ctrl+v sau paste si iti apare poza, dupa care va trebui sa o salvezi
sau in jocuri, poti folosi programul fraps care are buton dedicat pentru facut poze.

1 răspuns:
| memako10 a răspuns:

Pai ca sa dai print trebuie sa apesi primul buton de langa f12! chiar langa el! si ca sa salvezi printu trebuie sa creezi un nou worldpad sau un fisier de acest gen si sa dai paste