| Razvanelrazvii a întrebat:

cum pot face un,, print screen"? Apas Fn+print screen si nu merge, trebuie sa mai apas ceva?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Apesi doar butonul PrtSc si te duci in paint si il salvezi ( ctrl+v )

Bft!

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apesi prnt scrn de pe tastatura apoi in paint dai click dreapta pe alb si paste.

| AntiHero a răspuns:

Trebuie sa apesi doar butonul Print Screen pentru a face un print la ecran happy

| Nelu62 a răspuns:

Printscreen>deschide Paint>CTRL+V>salveaza.
Ceva mai bun si mai simplu:
http://app.prntscr.com/en/tutorials.html

| valentin75 a răspuns:

Salut! Apesi tasta PrintScreen, sa ai un word dechis in bara, il deschizi si paste; poti folosi si paint etc.