| ANONIM1123 a întrebat:

Cum FAC semnul intrebari invers?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ia de aici ce semne vrei prin copy & paste
http://secretel.blogspot.com/2009/09/caractere-hi5-d-enjoy.html Copy & paste!
Bafta!

10 răspunsuri:
| KanekKi a răspuns:

Scrie pe google traducere din romana in spaniola si scrie o propozitie cu semnu intrebarii la sfarsit si in spaniola o sa fie invers si ai dai cu copy sau ca sa fie mai usor il salvezi itrun wordpad

| doc70 a răspuns (pentru KanekKi):

¿ funda te rog happy

| ANONIM1123 explică (pentru doc70):

Da dar cum faci?

| ANONIM1123 explică (pentru doc70):

Cum il poti face?

| doc70 a răspuns (pentru ANONIM1123):

Nu exista comanda pentru asa ceva din cate stiu...doar da copy/paste pe semnu pe care ti l-am dat... funda te rog happy

| doc70 a răspuns (pentru ANONIM1123):

Nu exista comanda pentru semnu asta din cate stiu...doar da copy/paste pe semnu pe care ti l-am dat a da si funda te rog happy

| KanekKi a răspuns (pentru doc70):

Exista comanda scrie tu pe google la traducere din romana in spaniola ex:Unde esti? til traduce in spaniola cu semnul intrebarii pus invers si atunci ai poti da cu copy paste

| KanekKi a răspuns:

Frate ti-am spus ascultama Scrie pe google traducere din romana in spaniola si scrie o propozitie cu semnu intrebarii la sfarsit si in spaniola o sa fie invers si ai dai cu copy sau ca sa fie mai usor il salvezi itrun wordpad funda?

| Silivestru_Andrei_1988 a răspuns:

Semnu ¿ asta il poti face si cu tastatura spaniola!

| AlexandraLuiza a răspuns:

Cand scrii in Word trece-l pe spaniola si pui semnul intrebarii inainte si el ti-l inverseaza automat.