| calin_9009 a întrebat:

Cum fac transferuri in pes 2010 master league?

5 răspunsuri:
| Enzo2011 a răspuns:

1.Selectezi TEAM OFFICE 2.Selectezi NEGOTIATIO 3. Dai PLAYER SEARCH si selectezi cum vrei tu dar mai bine dai Search by Group unde iti alegi echipa si jucatorul pe care il vrei 4, dupa ce selectezi echipa dai NEGOTIATION si dupa dai "Apply for Transfer NEGOTIATION 5.astepti cateva etape pana primesti raspuns

| Enzo2011 a răspuns:

Inseamna ca o cazut transferul nu poti sa transferi jucatori de la echipe de top in primele sezoane doar jucatori de la echipe precum Arsenal,Valencia, Sevilia, Bordeux si alte de nivelul acesta

| dragosh_1723 a răspuns:

Mie nu-mi apare nimic nici apply for transfer nimic!

| calin_9009 explică:

Am asteptat si nimic!

| anonim_4729 a răspuns:

Dar cum imi fac cont la pes 2010 online?