| Florian000 a întrebat:

Cum fac un video pentru youtube? adica de ex sa fac un dala de minecraft cum filmez?

4 răspunsuri:
| aladeieri a răspuns:

Sal eu folosesc HyperCam 3 uite un fimulet facut de mine pe un joc Online Metin2 http://youtu.be/7xHHgcjR_lc e foarte simplu de folosit, sper ca te-am ajutat

| Florian000 explică (pentru aladeieri):

Sv pe care joci e pvm?

| aladeieri a răspuns (pentru Florian000):

Da

| Focus11 a răspuns:

Sunt anumite programe pe care poti sa le folosesti pentru a filma.Cel mai bun pe care l-am folosit eu este Bandicam dar poti filma maxim 10 minute... poti mari timpul daca stii sa umbli in setarile lui.Si mai e un program numit fraps...dar acesta are un defect, face videoclipurile de peste 1gb si mai trebuie cumparat ca sa poti filma pe o durata lunga.

Siteuri: www.bandicam.com
www.fraps.com