| JuliaMe06 a întrebat:

TPU,cum pot sa filmez un clip video, si sa il pun pe youtube?

3 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Filmezi cu un telefon/camer etc si il incarci in computer/laptop
Trebuie sa ai un cont de youtube ca sa incarci videoclipuri, contul ti-l faci foarte usor si poti uploada si share-ui si altele, poti face si bani daca te decizi sa creezi videoclipuri originale dar asta-i alta treaba.Bafta.

| BeiiBiiiyoo a răspuns:

Pai filmezi clipul (cu, camera sau daca vrei program de filmat ecranul ) iar apoi iti faci cont pe youtube! Ceea ce este foarte simplu happy Daca vrei sa-ti spun de cont sa-mi raspunzi la raspuns love struck

| LoveForYou000 a răspuns:

Pai..iei o camera, de filmezi daca vrei poti sa editezi filmuletul, apoi iti faci un cont de youtube cu numele care rei sa il ai si vei vedea ca sus langa bara de cautari scrie ceva de genul incarca apesi acolo si selectezi fisier din calculator.
ATAt.
FUNDITA?