| Sarius1994 a întrebat:

Cum faci mult alz in cabal? in afara faptului ca omori mobi sau dungen sau vinzi itemuri altfel nu faci alz ca daca e doar atat atunci e cam slaba treaba dau funda pentru cel mai bun raspuns multumesc

3 răspunsuri:
| Sarius1994 explică:

Am lvl 110

| TheBass a răspuns:

Prin Quest-uri de ex acum la questuri de acum primesti "DESTUL" + Ce lv ai?

| TheBass a răspuns:

Ar trebui sa-ti de-a alz destul de mult doar ca la lvl mare ii pierzi doar pe itemuri (si eu am un BL lvl 75 si Un FB lvl 57 si primesc destul de bine doar ca numa de la FB mai multi!)Zimi daca vrei sa ne intalnim si poate (poate) iti dau niste alz!