| DroGGzoR a întrebat:

Cum folosesc m2bob 1.6? funda big grin

1 răspuns:
| ILoveŞaorma a răspuns:

Foarte simplu iti faci cont pe siteul oficial si cand il deschizi
1)alegi limba engleza
2)acolo unde iti apare sa selectezi te duci unde ai isntalat RO si alegi metin2client
3)unde trebuie sa scrii nume si pass iti scrii contul facut pe site la bob
4)dai weiter si a sa iti apara o eroare dai ok si dp next sau nu stiu ce era.
5)asa a sa ti se deschida dai clik pe cheitsa aia si a sa alegi numarul sv(de exemplu virgo 2 leonis 1 in ordinea lor in care au fost facute)
6)ch pe care sa intre 1 2 3 4
7)slot adica al catelea caracater daca vrei sa intre pe primul pui 0 (sloturile sunt de la 0-3)
8)iti scrii numele si parola de la cont
9)dai pe play este un buton|> mare si dp hakul iti va deschide metinul a sa te logheze pe cont astepti 2 secunde dp ce sa conectat
10) a sa ti se deschida practic panoul de comanda de acolo este ft simplu cred ca iti vei da si singur seama.big grin
FUNDA?