| renamess a întrebat:

Cum iei bomba cand esti counter-terorist?

5 răspunsuri:
| CoOsMin a răspuns:

Sa fiu mai scurt. Daca bomba e jos si tu esti Terorist treci peste ea. Daca esti ct o pazesti sa nu o ia alt Terorist si castigi runda.happy

| USAGirl a răspuns:

Mergi prin ea ( treci peste ea ). Simpluwinking

| americanu098 a răspuns:

Stai langa ia si ti apasat tasta,, e,, daca vrei mai repede iti iei defused chiked.Dar specifica si tu cand vrei sa o defuzezi!

| AsVreaEu a răspuns:

Bomba nu merge luata cand esti counter-terorist (asa stiu eu) funda?

| renamess explică:

Doamne mah eu am intrebat cum se defuzeaza dar acum stiu mersi americanu098 ca miai scris pe privat o sa primesti fundita!