| jonydd a întrebat:

Cum imi deschid magazin la metin2 united unde trebuie sa ma duc? sa-mi deschid si ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| BAIATUL a răspuns:

Cumperi manunchi d ela magazinul general si te duci in locul unde vrei sa deschizi magazinul si de aia rmura jos dupa tine o pui in inventar si dupa dau dubluclick stanga pe manunchiul din inventar apoi iti apare numele magazinului unde scrii tu ce vrei (de exemplu c eiteme vinzi sau orice vrei tu poti sa pui la numele magazinului)apoi ti se deschide o fereastra unde trebuie sa pui itemele din invenatr tragi cu mausul iteme din inventar pe acele partatele de ti-au aparut si pui un pret.Nu este mare lucru.Bafta!

| Shiver a răspuns:

Si cum te faci din nou razboinic

| jonydd explică:

Care e magazinul general? langa armuri sau car eca nu prea ma pricep:d