| bkb300 a întrebat:

Cum imi dezinstalez warcfaft 3 am cautat in control panel da nu l gasesc si nu merge sa-l dezinstalez pur si simplu

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Trebuie sa-l cauti in Control Panel in Add or Remouve programs. Daca nu-l gasesti acolo inseamna ca nu este instalat ca lumea si poti sa incerci sa cauti in locul in care s-a instalat fisierul "uninstall". Daca nici asa nu merge sterge folderul in care se afla jocul si ia-ti de pe net un program free de curatat registrii. Da-i sa curete registrii si vezi ce fisiere poti sa stergi si ce intrari in registrii. In felul asta refaci Windowsul sa fie curat. Cauta CCcleaner. E bun.