| DND a întrebat:

Mi-a expirat antivirusul si nu-l mai gasesc in "control panel" ca sa-l dezinstalez apoi sa-l instalez iar... ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Maidanezul a răspuns:

Intri in setings-->control panel--->add or rem -->il selectezi -->si ii dai sa il dezinst.restart comp si incepi instalarea.Eu am un norton int security din 2009 versiune de evaluare si din cind in cind la 15 zile il cumintesc pentru inca 15 zile.Ai cuvintul meu ca nici piciorus de virusi pe la mine, si se actualizeaza singurel

| DND explică (pentru Maidanezul):

Am umblat pe acolo si nu am gasit la add remove cum gaseam panma acum programul antivirusului dar in fine nu stiu ce-am facut si a mers happy

| Maidanezul a răspuns (pentru DND):

Ma bucur pentru tine si eu folosesc NAV versiune de evaluare si din 15 in 15 zile o crestinez dar cind vad ca la resurse ia cu ghiotura mai fluier a paguba am inteles ca nici altele nu stau mai bine bafta

| DND explică (pentru Maidanezul):

Multumesc!

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Instaleaza avira antivirus happy e foarte bun! il am de cativa ani

| DND explică:

Eu am deja avast 5.0 545 instalat versiunea aia de 30 de zile da mi-a expirat si nu stiu cum sa o instalez iar deoarece nu mai gasesc programul in controlpanel sa-lm dezinstalez iar cand vreau sa-l instalez zice ca trebuie mai intai dezinstalat din control panel dar cum in ontrol panel nu-i...