| nfs10 a întrebat:

Cum imi merge nfs undercover pe 1 gb ram; placa video ati radeon xpress 200 series 256 mb retineti 256 mb vram nu 128 mb vram support 2.0v sharder pixel (400mhz); procesor pentium D(DUAL CORE)2.8 ghz(4 mb) nu vreau raspunsuri din alea cu uitate pe games debate vreau raspuns clar de la voi! dau funda! ajutati-ma si pe mine va rog nu ma intereseaza sa imi mearga bine la high ma intereseaza la low si la medium! DAU FUNDA! si vreau sa imi ziceti corect! DAU FUNDA!
nu vreau raspunsuri cu:o sa-ti mearga! vreau sa imi spuneti cum o sa-mi mearga mai detaliat.multumesc
Cum imi merge nfs world si nfs undercover pe 1 gb ram; placa video Intel gma 3100 256 mb mb support 2.0v sharder pixel (400mhz); procesor pentium D(DUAL CORE)2.8 ghz(4 mb) nu vreau raspunsuri din alea cu uitate pe games debate vreau raspuns clar de la voi! dau funda! ajutati-ma si pe mine va rog nu ma intereseaza sa imi mearga bine la high ma intereseaza la low si la medium! DAU FUNDA! si vreau sa imi ziceti cum imi merge

nu vreau raspunsuri cu:o sa-ti mearga! vreau sa imi spuneti cum o sa-mi mearga mai detaliat.multumesc

sa va moara mamele daca nu imi spuneti sincer!

http://www.youtube.com/watch?v=mD2cGaXY-nw
DACA LU asta ii merge asa si 512 mb ram si p4 siii 128 mb video! 1
P.S.:uitati-va la Aflati mai multe la acest videoclip si vedeti ce pc are
retinetii placa mea video este la fel ca a lui dar a mea are 256mb vram! 256mb vram retineti

nu vreau raspunsuri cu:o sa-ti mearga! vreau sa imi spuneti cum o sa-mi mearga mai detaliat.multumesc

sa va moara mamele daca nu imi spuneti sincer!

4 răspunsuri:
| HaHaHa123 a răspuns:

Habar nu am cum o sa-ti mearga dar uite cerintele de sistem:

Minimum System Requirements:
Cerinte minime de sistem:
OS: Windows XP SP3 or Vista SP1
Processor: Intel Pentium 4 (or equivalent) CPU - 2.8 Ghz or higher (3. 0GHz on Windows Vista)
Video Card: 128MB Video Card - Recommended cards include the Geforce 6500, Radeon 9500 or better DirectX compliant video card with Pixel shader 2.0 or above (AGP and PCI-Express only)
Hard Disk Space: 5.5 GB Free Space (minimum)
Memory (RAM): 1GB RAM or higher (Windows Vista requires 2 GB RAM)
DirectX: DirectX Version 9.0c
Sound Card: N/A

Recommended Specifications:
Cerinte de sistem recomandate:
OS: Windows XP SP3 or Vista SP1
Processor: Intel Core 2 Duo, AMD 64 X2 5200+ or AMD Phenom
Video Card: 256 MB or higher (Pixel Shader 2.0, AGP and PCI-Express only)*
Hard Disk Space: 5.5 GB Free Space (minimum)
Memory (RAM): 2GB RAM or higher
DirectX: DirectX Version 9.0c
Sound Card: N/A
Sper ca te-am ajutat bafta.

| nfs10 explică:

Pai ce mi-ai dat tu aici ca nu imi apare nimic>>>>? si zii cum o sa imi mearga nu siteuri de tot cacatul faaaa

| HaHaHa123 a răspuns (pentru nfs10):

O sa iti mearga jocul dar nu chiar perfect sau poate ca o sa-ti mearga happy incearca si tu

| Băă_Bogdan_1994 a răspuns:

Salut nfs10 jocul ar trebui sa iti mearga binisor cred ca te gandesti dc binisor am 1 gb ram si 256 vram, o sa iti mearga binisor pentru ca ai 1 gb ram daca aveai 2 gb ram iti mergea perfect dar sa nu iti faci griji o sa iti mearga cat de cat bine! Funda?