| nfs10 a întrebat:

Cum imi merge nfs world si nfs undercover pe 1 gb ram; placa video Intel gma 3100 256 mb mb support 2.0v sharder pixel (400mhz); procesor pentium D(DUAL CORE)2.8 ghz(4 mb) nu vreau raspunsuri din alea cu uitate pe games debate vreau raspuns clar de la voi! dau funda! ajutati-ma si pe mine va rog nu ma intereseaza sa imi mearga bine la high ma intereseaza la low si la medium! DAU FUNDA! si vreau sa imi ziceti cum imi merge

nu vreau raspunsuri cu:o sa-ti mearga! vreau sa imi spuneti cum o sa-mi mearga mai detaliat.multumesc
sa va moara mamele daca nu imi spuneti sincer!

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

54 fps, sa moara strabunica!

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Cacate-ai foc sa ai ce manca!winking

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Esti amuzant. Ia si instaleaza panarama si o sa vezi cum merge. Serios, tu la ce raspunsuri te astepti? Uite, si eu sint curios cit de bine mi-ar merge Crysis 3 pe i3 2120/8GB ram/ HD 4770 cu 512 MB GDDR5, dar nu ma incalzeste cu nimic daca vin si imi raspund toti papagalii ca o sa imi mearga bine, ca am calculator bun si alte aiureli, cind stiu ca nu o sa il pot porni macar, fiindca vrea placa video cu DX 11.

| nfs10 explică (pentru KodrutZ):

Mai kodrutz da de ce cand instalez nfs world inreu in el se descarca ce este de descarca intru in el ma joc dupa aceea ies si cand vreausa intru in el trebuie sa mi se descarce iar l-am descarcat de pe nfs world de pe site-ul lor official! de ce? si da si mie un videoclip cu un joc care are 10 fps ok si imi cer scuze!

| KodrutZ a răspuns (pentru nfs10):

Pai incearca sa joci mai des... mai mereu scot astia update-uri, de aia sta sa se descarce mereu cite ceva. Instaleaza frumos FRAPS si seteaza sa iti afiseze FPS, asa o sa vezi ce framerate ai.winking

| Andrei7520152 a răspuns:

Scoti 10 FPS lejer laughing iti doresc succes

| Klaus666 a răspuns:

Iti va merge incarca cu incredere happy