| nfs10 a întrebat:

Cum imi merge nfs world si nfs undercover pe 1 gb ram; placa video Intel gma 3100 256 mb mb support 2.0v sharder pixel (400mhz); procesor pentium D(DUAL CORE)2.8 ghz(4 mb) nu vreau raspunsuri din alea cu uitate pe games debate vreau raspuns clar de la voi! dau funda! ajutati-ma si pe mine va rog nu ma intereseaza sa imi mearga bine la high ma intereseaza la low si la medium! DAU FUNDA! si vreau sa imi ziceti cum imi merge

nu vreau raspunsuri cu:o sa-ti mearga! vreau sa imi spuneti cum o sa-mi mearga mai detaliat.multumesc
sa va moara mamele daca nu imi spuneti sincer!

http://www.youtube.com/watch?v=mD2cGaXY-nw

DACA LU asta ii merge asa si 512 mb ram si p4 siii 128 mb video! 1
P.S.:uitati-va la Aflati mai multe la acest videoclip si vedeti ce pc are
retinetii placa mea video este la fel ca a lui dar a mea are 256mb vram! 256mb vram retineti
nu vreau raspunsuri cu:o sa-ti mearga! vreau sa imi spuneti cum o sa-mi mearga mai detaliat.multumesc
sa va moara mamele daca nu imi spuneti sincer!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA men va merge bine

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti mearga bine ambele nfs-uri

| nfs10 explică (pentru anonim_4396):

Sigur! sa moara maicata!>>>>? daca spui sincer iti dau funda! serioss

| left4dead2 a răspuns (pentru nfs10):

100 % serios ma jur. SPOR LA CASTIGAT MASINI

| anonim_4396 a răspuns (pentru nfs10):

DA men va merge bine

| left4dead2 a răspuns:

Intra si vezi aici
Pt world:http://cerintedesistem.com/......-oficiale/

pentru undercover:http://cerintedesistem.com/......de-sistem/

S-ar putea ca world sa mearga putin greu :)

| nfs10 explică (pentru left4dead2):

Da undercoverul? cum o sa imi mearga?