| robertionutz3333 a întrebat:

Cum imi pot bonusa itemele de metin privat de razboinic gen sabie armrua colier cercei scut papuci bratara plis ziceti-mi dau funda!:

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Pai uite depinde iei de la magazinu de diverse sau pe acolo din map1 adaugare bonus si schimbare bonus si depinde ce bonusuri are server poti avea pv.sabie critik regenerare...in fine daca are serveru6/7 bonusuri le adaugi jos si le poti schimba tot cu din alea de schimbat jos bafta in map1 gasesti nu stiu ce metin.e apoi mno...mai decat sa iti zic gresit mai bine cauta map1 si apropo la warr trebuie tarie.

| robertionutz3333 explică (pentru Dark13):

Dami idul tau de mess

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Adyflst@yahoo.com