| RiRiiiii a întrebat:

Cum imi pot schimba titlul pe transformice?:*
fundapuppy dog eyes3

Răspuns Câştigător
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Simplu! Scrii acolo in chat /title si iti apar titluri si fiecare are un numar sa zicem ca nice mouse are numarul 468 scrii /title 468 sau ce numar vrei tu de la titluri numa a trebuie sa le deblochezi mai intai Baftawinking

1 răspuns:
| TheDarkMita a răspuns:

Scrii /title si acolo vezi titlurile deblocate de tine langa ele apare si un numar (fiecare are un nr diferit) uitate la cel care il vrei si tine minte numarul apoi scrii /title si scrii si nr titlului care vrei sa il pui. Sper ca te-am ajutat.