| Sophyo1 a întrebat:

Cum imi schimb titlul pe Transformice!

Răspuns Câştigător
| gabigaby0 a răspuns:

Scrii /title si iti va aparea acolo titlurile pe care le aiwinking, dupa scrii /title si nr de acolo de ex: /title 8

3 răspunsuri:
| Claudiu19992 a răspuns:

Scrii /title si scrii numarul din fata lui de ex /title123

| Chicoleta a răspuns:

Contează câte titluri ai. Dacă ai mai multe poți scrie /title.E o listă. Alegi un număr, ex:/title10

| octavitza a răspuns:

Ca sa iti schimbi titlul si sa nu mai fi little mouse trebuie sa scrii la chat /title si sa dai enter. Apoi iti apar niste titluri si scrii tot la chat /title (numarul la titlu) (exemplu: /title289). Dupa aceea u sa iti apara un raport pe care o sa scrie ca titlul tau va fi cel selectat la sfarsitul acelei ture.