| sakuragirl12 a întrebat:

Cum pot schimba parole la jocul Transformice?

11 răspunsuri:
| CrazyKiller a răspuns:

Bai copile te-a intrebat cum sa schimbi parole la Transformice nu sa ne povestesti cat de retardat esti.App nu poti.

| MaDaLyN122 a răspuns (pentru CrazyKiller):

rolling on the floor))))) bun raspuns

| ana3 a răspuns:

Funda esti tu eu. cum poti schimba parole la jocul Transformice eu. tu dai funda eu. chestia asta seama foarte mult eu cu ceva... il asemuiesc eu cu bancu ala "pe usa scria 'femei' insa doar WC-uri erau inauntru eu". asa-i ca-i cam aceeasi situatie? tu nu stii schimba parole eu si ala in loc sa gaseasca femei eu a fost trimis sa se cace. YO candva odata mai demult cam acum 2 minute mi-am spus YO "hai s-o enervez eu putn pe sakuragirl13" eu asa ca m-am dus sa innot pe apa sambetei eu.
si cum nu am stiut cum sa vin inapoi, m-am intors pe conducta eu. sa sugi un sternocleirodomastoidian de nu intelegi asta eu. eu am incercat sa-ti explic de 1, 3 sau poate de 2 ori adica maxim 2 dar se poate si trei, fiind dusa la in padure la lac. am fost atat de speriat incat nu am avut unde sa ma pis. eu. imi pare rau sa te anunt ca. nu stiu unde poti tu schimba parole la jocul transformice. sad... da e ok ba sa astepti eu sa vezi rapsunsul meu care te va nemultumi atat de tare incat vei veni cu oastele romana si imi vei da cateva stupzi. deci practic am mai auzit eu stupizi si am mai vazut melodii la varsta mea, insa parole la jocul transformice NICIODATA! deci sa mi se sparga mousul in mana de mint. iar aceste vorbe meret ti le poate confirma Dian Fossey in direct marti la ora 25, pe postul "fermele fericit". ce chestie ba. nici eu nu stiam asta pana sa-ti inventez acum. YOU! happy mi-a parut naspa de cunostinta. mai vb prin fax, pa wave

| haicumine21 a răspuns (pentru ana3):

Frate... ai probleme cu scrisul rau de tot.

| ShinnyDowei a răspuns (pentru haicumine21):

Da chiar are. ♥

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru ana3):

Dai pe meniu, dai schimba parola, scrii e-mailul tau, iti da un mesaj cu un cod, bagi codul in chenar dai enter si scrii noua parola(vei primi in plus 40 branze si un cercel cap de soarece din branza)

| MehRoxy a răspuns:

Pai iti zic eu. happy
dai la Menu
si jos scrie Change your password

| sakuragirl12 explică:

Nu sti sa vorbesti? laughing)))

| Angel2813 a răspuns:

Pai...dai meniu apoi schimba parola laughingbagi adresa de mail si primesti un cod...nu ai voie sa inchizi fereastra de la tfm(aia cu "schimba parola")codul vine imediat, il bagi si apoi iti apare o chestie "paroal noua", bagi parola noua si ai terminatwinking

| Dulceee a răspuns:

Nu-i baga in seama pe astia care isi bat joc de tn.....iti zic eu cum: 1. te lochezi pe contul tau transformice 2.dai la meniu si apesi schimbati parola 3.scrii emailul 4. un cod de activare s-a trimis la emailul tau codu ala il scrii acolo. gata! happy si in caz ca iti uiti parola poti face ceva si in privinta asta. inainte sa te loghezi pe transformice apesi pe ''mi-am uitat parola'' (''mi-am uitat parola'' apare acolo langa nume si parola alatori de ''joaca ca musafir'' sau ''creazati un cont''. acolo scrii emailul care l-ai folosit la cont si un cod o sa ti se trimita la email codu ala il scrii acolo. dupa iti apare sa scrii noua parola, scrii noua parola si gata. big grin

| Cosuleanu_Flavian_1983 a răspuns:

Itri pe schimbati parola bagcati emeilu si baga codul pe care il vei primi pe facebook