| amazonul11 a întrebat:

Cum imi pot trimite parola la mail pe mailul secundar fara sa fie nevoie sa o schimb

7 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU exista mail secundar! Exista doar 1 singur mail cu 2 nume de mail cu care te poti loga pe acel mail! Principal si Secundar!
Cand ai probleme cu cel principal atunci poti folosi cel secundar sau cand ai probleme cu mail-ul si nu te poti loga iti va cere cel secundar.
Deci cel secundar exista pentru siguranta mail-ului NU pentru altceva! Bafta!

| amazonul11 explică (pentru lpavel):

Man, mail-ul secundar este alt mail care e de rezerva adica daca tu nu iti mai stii parola o poti schimba de pe acel mail

| lpavel a răspuns (pentru amazonul11):

NU! Te poti loga cu mail-ul secundar pe acelasi mail!

| amazonul11 explică (pentru lpavel):

Atunci imi poti spune si mie cum ma pot loga pe acel mail cu cel secundar? daca tot stii tu

| lpavel a răspuns (pentru amazonul11):

La logare dai pe parola uitata sau ce variante ai acolo ca sa te dea pe alta pagina... apoi te loghezi cu cel secundar! Nu pot stii exact ce-ti va da tie acolo dar mergi inainte pana iti va cere cu ce sa te loghezi iar tu vei alege cel secundar! Bafta!

| amazonul11 explică (pentru lpavel):

Omule cand dau mi-am uitat parola, ma duce sa imi pun adresa de recuperare, dupa intru pe adresa de recuperare si ma pune sa mi-o schimb

| lpavel a răspuns (pentru amazonul11):

Cred ca e vorba de yahoo! big grin Atunci n-ai ce face, trebuie s-o schimbi... big grin